Sportingbet

Przegląd SportingBet

SportingBet Pl są jedną z najstarszych i najbardziej szanowanych marek internetowych, które po raz pierwszy założył obecność w Internecie w 1998 roku. Obecnie działają w 26 krajach na całym świecie i są ważnym graczem na światowej scenie, a ich zasięg obejmuje Polskę.

Jeśli szukasz konta i chcesz wiedzieć, co ten operator ma do zaoferowania, przeczytaj dalej.

Premia Wstępna

Wartość dla polskich graczy leży w ciągłym związku i niestety nie ma oferty powitalnej cieszyć.Jako długo ugruntowana marka, SportingBet były w stanie ustawić Paypal jako opcję finansowania i że otworzy dużą bazę klientów. Jest to najpopularniejszy eWallet na świecie, ale jeśli nie masz u niego konta, zawsze możesz użyć Skrill lub Neteller.

EWallets dają klientom większą elastyczność, ale nie są one dla każdego, więc można korzystać z tradycyjnej metody, takiej jak przelew bankowy lub jednej z głównych kart debetowych i kredytowych.

Promo

Aktualna promocja SportingBet jest dostępna dla klientów na całym świecie i ma formę ubezpieczenia acca dla rynków piłkarskich. To zwróci straty zakładów do 25 dolarów CAD na akumulatory 5 selekcji i powyżej, gdy tylko jeden z tych typów pozwala w dół.

Zwroty są w formie darmowego żetonu zakładu, a następnie będziesz miał 7 dni, aby tego użyć. Oczywiście należy sprawdzić wszystkie warunki, aby upewnić się, że jesteś szczęśliwy, zanim pójdziesz do przodu. Od marca 2017 jest to jedyna promocja dla dotychczasowych klientów, ale może okazać się przydatna, jeśli jesteś regularnym stakerem na rynkach piłkarskich.

Dostępność Strony Internetowej

Jest to bardzo kolorowa i efektowna strona internetowa, a w głównej mierze również bardzo funkcjonalna. Większość sekcji jest tam, gdzie można się spodziewać, że będą z pomocą obiektów wymienionych w widocznym miejscu na górze strony i bieżące i nadchodzące wydarzenia pokazane w środku.

Jedyną różnicą między tym i wielu witryn jest fakt, że pełna lista sportów jest na pasku u góry, a nie po lewej stronie strony, ale ogólnie jest to strona internetowa, która miesza dostępność z wyglądem w optymalnym stopniu.

Obsługa Klienta

Sekcja pomocy SportingBet Pl znajduje się na samej górze strony głównej, a dobrą wiadomością jest to, że istnieje bezpłatny numer wymieniony dla klientów polskich. Jeśli wolisz nie rozmawiać z kimś osobiście, to adres e-mail jest również wymieniony i istnieje zestaw często zadawanych pytań, ale są one dość podstawowe i obejmują tylko podstawowe kwestie.

Byłoby pomocne, gdyby Operator czatu na żywo został wprowadzony w niedalekiej przyszłości, ale usługa, która jest tutaj jest powszechnie uznane za szybkie i skuteczne.

Dostępne Rynki

Podczas gdy SportingBet są otwarte dla klientów polskich, wybór rynków jest bardziej ukierunkowany na klientów w Polsce. To dobra mieszanka dla każdego jednak i oto pełna lista.

Piłka nożna, wyścigi konne, Tenis, Koszykówka, Krykiet, Golf, rzutki, Rugby Union, Snooker, Futbol amerykański, MMA, Baseball, Sporty motorowe, Siatkówka, Boks, Kolarstwo, basen, piłka ręczna, Rugby League, Hokej na lodzie.

Może się to wydawać stosunkowo małą listą w porównaniu do innych operatorów przyjaznych Polsce, ale ma rynki, które każdy w Ameryce Północnej by docenił. Hokej na lodzie, Baseball, NFL i CFL opcje są otwarte, podczas gdy wyścigi konne otrzyma wiele uwagi zbyt.

Poza tradycyjnymi wydarzeniami sportowymi, można tu znaleźć również Esport wraz z rynkami rozrywki i polityki, więc jest to bardzo szerokie spektrum opcji dla wszystkich części społeczności zakładów.

Odds

Zaletą korzystania z takich marek jak SportingBet, który jest popularny poza Polską i jest obecny na całym świecie, jest to, że możesz łatwo sprawdzić wszystkie ich ceny na głównych stronach z porównaniami kursów.Tutaj możesz sprawdzić, aby upewnić się, że otrzymujesz wartość za pieniądze i znajdziesz, że w większości sportów, że na pewno jest w przypadku.

SportingBet Pl są silne na piłkę nożną i na golfa, ale niezależnie od sportu wybrać, możesz być pewien, że ich ceny zawsze będzie tam wśród najlepszych dostawców.

W Opcji Gry

Istnieje oddzielny link do w zakładach gry, który pozwala zobaczyć wszystkie bieżące wydarzenia, które są na żywo w danym momencie. Być może nie ma tak wiele opcji, jak można znaleźć gdzie indziej, ale dobrą wiadomością jest to, że w przeciwieństwie do innych portali zakładów NA ŻYWO jest to bardzo łatwy w nawigacji.

To bardzo proste, aby znaleźć swoje wydarzenie i rynek, który chcesz i dodatkowy bonus jest fakt, że te konkurencyjne kursy są przenoszone do tej części operacji.

Zakłady mobilne i aplikacja

Istnieje mobilna strona internetowa, a także aplikacja, dzięki czemu masz pełną elastyczność, jeśli chcesz postawić na nogi. Rynki ante post na stronie mobilnej są bardzo szybkie do załadowania, a fakt, że sekcja in play na stronie jest tak starannie rozmieszczone jest tutaj bardzo ważne, ponieważ sprawia, że cały obszar bardzo łatwo poruszać się i wybrać zakład.

Aplikacja jest również bardzo przyjazny dla użytkownika i opinie od klientów są korzystne w głównej więc jest to kolejny pozytywny obszar działania SportingBet mobile.

Kasyno, Poker i Bingo

Na całym serwisie bukmacherskim znajdują się linki do kasyna SportingBet, dzięki czemu łatwo jest nawigować i grać na automatach i stołach, jeśli chcesz. W ramach bonusu powitalnego czekają na Ciebie darmowe obroty i dopasowany depozyt z setkami gier dostępnych u wielu dostawców oprogramowania.

Możesz również udać się z bukmachera do kasyna na żywo, gdzie dostępne są różne wersje ruletki, pokera i bakarata, a jeśli klikniesz na ikonę ” gry ” u góry strony głównej, będzie to kolejna droga do głównego kasyna.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *