LV BET

Przegląd LV BET

LV BET  to nowo uruchomiona marka gier hazardowych online, licencjonowana i z siedzibą na Malcie. Firma oferuje kasyno i bukmachera, i mówi, że będzie dostarczać świeże spojrzenie na branżę i zorientowane na klienta podejście do biznesu. Oto, co LV BET ma do powiedzenia na temat usług, które promuje:
Naszą pierwszą i najważniejszą zasadą jest: nasi klienci są sercem całej firmy LV BET. Dlatego stawiamy naszych klientów na pierwszym miejscu i zawsze zapewniamy najbardziej niezawodną obsługę klienta.
Brzmi świetnie! Czego więc możemy oczekiwać od tego nowego i ekscytującego bukmachera? Co oferują nowi i obecni klienci? Czy szanse są konkurencyjne i można postawić na swoje ulubione sporty? A co najważniejsze, czy należy rozstać się ze swoją ciężko zarobioną gotówką w LV BET Fame MMA?
Przeczytaj recenzję, aby dowiedzieć się więcej…

Zacznijmy od premii!

Mamy tylko dobre rzeczy, dla nowych klientów dajemy lv bet kod promocyjny, w zależności od ich lokalizacji.
Klienci w Austrii, Niemczech, Luksemburgu i Szwajcarii kwalifikują się do wyłącznego bonusu w wysokości 100% do 100 euro.
Poza bonusem powitalnym lojalni klienci są również nagradzani trwającymi promocjami każdego tygodnia. W momencie pisania pisma rozgrywano zawody dla klientów stawiających Zakłady na mecze tenisowe Australian Open, a zwycięzca miał otrzymać 2000 Zl. Kolejna trwająca promocja, którą LV BET określa jako “pikantny tydzień Starter”, oferuje zwroty dla klientów, którzy przegrywają zakłady w poniedziałki w formie darmowych zakładów bukmacherskich we wtorki! Jak zawsze, T & C stosuje się do wszystkich bonusów.

Design i użyteczność

Jeśli chodzi o design, bukmacher jest szybki, intuicyjny i łatwy w nawigacji. Strona posiada ciemnoszarą i żółtą kolorystykę, która ma stylowy wygląd. Jest mobilna zoptymalizowana tak, że zarówno pulpit, jak i strony mobilne mają ten sam stylowy wygląd i cechy.
Strona główna od razu pokazuje wydarzenia na żywo i nadchodzące, a także pięć najlepszych aktualnych wydarzeń dla zakładów. Po kliknięciu na’ Zakłady Sportowe ‘ wzdłuż stałego paska menu u góry strony, zostaniesz przeniesiony do głównej sekcji, gdzie masz wybór sportów. To tutaj LV BET Fame MMA staje się bardzo przyjemny w użyciu.
Istnieje opcja filtrowania na następną godzinę, 3 godziny lub 24 godziny, a każdy sport jest wyraźnie wyświetlany za pomocą klikalnego przycisku, aby uzyskać dostęp do tej sekcji. Istnieje ponad 50 różnych sportów reprezentowanych na stronie, w tym rosnący rynek Esport, jak również niszowych imprez, takich jak NASCAR, Sumo i Biathlon. Kiedy wybierzesz swój sport, otrzymasz opcję wyboru kraju, a następnie wybór konkretnej ligi / wydarzenia, na które chcesz postawić. Podczas przechodzenia przez każdą sekcję przyciski ‘home’ I ‘back’ pojawiają się na górze strony. Istnieją również przyciski dla każdej wybranej sekcji, co ułatwia nawigację do innych obszarów witryny.
Zakładka Zakłady na żywo zawiera wszystkie wydarzenia dostępne do zakładów w trakcie gry. Każda strona Wydarzenia zawiera ładną graficzną prezentację akcji, ale jedno małe rozczarowanie jest to, że nie ma streamingu na żywo. Ogólnie rzecz biorąc jest to bardzo slick i dobrze zaprojektowane miejsce i jeden, który konkuruje z najlepszych bukmacherów dla łatwości obsługi.

Funkcje i rynki zakładów wzajemnych

LV BET Sports współpracuje z BetConstruct, aby zapewnić kursy na żywo dla witryny. BetConstruct wykorzystuje swoją usługę odds feed, aby oferować kursy na żywo w ponad 50 dyscyplinach sportowych. Korzystanie ze sprawdzonej platformy jak ta oznacza, że LV BET jest w stanie oferować kursy na żywo w różnych dyscyplinach sportowych.
Prawie wszystkie sporty są pokryte na miejscu, a głębokość pokrycia jest bardzo dobra. Zakłady piłkarskie nie ograniczają się tylko do najlepszych imprez, z niższych lig i lig na całym świecie są reprezentowane. W Anglii można spotkać nie-ligowe rozgrywki piłkarskie, lub mecze Premier League z Bahrajnu i Bangladeszu.
Zdecydowana większość rynków zakładów jest objęta, w tym azjatyckie utrudnienia, zakłady wyników i statystyki zakładów. Mecze angielskiej Premier League mają około 170 różnych rynków na mecz, co porównuje korzystnie z dużych bukmacherów sportowych.
Po dodaniu wyboru do stawki daje Ci to łatwy wybór zakładów jedno -, akumulatorowych lub systemowych. Układ jest świetny, a to kolejny obszar, w którym można zobaczyć myśl, która weszła w projekt.

Płatności i usługi

LV BET Fame MMA akceptuje większość głównych metod płatności i nie pobiera opłat za wpłatę na swoje konto. Minimalny depozyt wynosi 100 Zl, a maksymalny 50000 Zl. Firma mówi, że ma na celu zatwierdzenie wniosków o wypłatę w ciągu 24 godzin, ale środki mogą nadal potrwać 3-5 dni roboczych, w zależności od metody wypłat. Masz prawo do jednej bezpłatnej wypłaty co tydzień, ale wszelkie dodatkowe wypłaty w tym samym tygodniu są pobierane zryczałtowaną opłatą w wysokości 50 Zl.
Jeśli chodzi o obsługę klienta, LV BET zapewnia profesjonalną obsługę za pośrednictwem poczty elektronicznej, czatu na żywo i telefonu. Linia telefoniczna nie jest bezpłatna i może być pobierana według lokalnych stawek, co jest trochę rozczarowujące. Obsługa klienta jest również otwarta tylko w godzinach od 8.00 do 21.00, z ograniczonymi godzinami, jeśli chcesz rozmawiać z kimś w języku niemieckim, szwedzkim, słowackim, czeskim lub rosyjskim.
E-maile są zwykle odpowiedzi w ciągu 24 godzin i istnieje bardzo duża sekcja FAQ na stronie internetowej, która odpowiada na prawie wszystkie pytania.

Finał

LV BET to nowy bukmacher, który szybko zyskuje dużą reputację i są pozytywne sygnały, że może zakwestionować wielkie nazwiska. Zakres sportu i rynków jest wielki, a strona jest slick i stylowy na telefon komórkowy i pulpit. Jedynym rozczarowującym aspektem jest brak wyścigów konnych. Z punktu widzenia Klienta, wsparcie 24/7 i szybsze wypłaty zwiększyłyby naszą ocenę dla witryny jeszcze wyżej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *