Betclic

Wprowadzenie Betclic

Betclic to klasyczny serwis bukmacherski z Francji. Od czasu utworzenia w 2005 roku, przekształcił się w jeden z najlepszych zakładów sportowych w Europie. Teraz betclic polska oferuje szeroką gamę gier hazardowych, ale dzisiejsza recenzja skupi się na stronie zakładów sportowych i ich ofertach zakładów.

Oferty Promocyjne Betclic

Jedną z ich aktualnych promocji, które są bardzo cenione jest ich Multi + Boost. Co, w skrócie, zwiększa Twoje wygrane na wielokrotności do 100%. Multi + promocje zwiększają wygrane z 5 lub więcej zakładów na kilku różnych wybranych rynkach i dyscyplinach sportowych (w tym na największych zawodach w europejskiej piłce nożnej, takich jak English Premier League, Champions League, La Liga I tak dalej). W zależności od tego, ile wyboru masz na wygrywającej wielokrotności Twój wygrany boost będzie inny, zobacz poniższą tabelę, aby uzyskać szczegóły.

Colossus Feature

Betclic naprawdę błyszczy swoją cechą “Colossus”. W tym możesz wygrać szalone jackpoty. Istnieje kilka jackpotów do wyboru, ale używając najbardziej podstawowych. Wybierz poprawne wyniki (Home-Draw-Away) gier w jackpot i możesz wygrać duże.

Wygląd i nawigacja

Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że Betclic oferuje inną stronę zakładów niż większość. Kiedy na stronie “Sport” można zacząć zobaczyć unikalne różnice. Większość innych witryn posiada sekcję in-play na środku strony, zamiast tego, spotyka się z “Popularne zakłady” i “zakłady Last Minute”. Poniżej znajduje się sekcja zakładów NA ŻYWO.
To jest, gdzie unikalny wygląd Betclic jest naprawdę zauważalny. Zamiast normalnego formatu listy, masz pola ułożone razem i w każdym polu gry na żywo. Na początku nie wiadomo, który sport jest który. Ale po przyjrzeniu się bliżej można zobaczyć obraz sportu, na przykład, piłka używana w sporcie. Na początku jest to trudne do zrozumienia i szczerze wolimy wymieniony format.
Jednak po kliknięciu na zakład NA ŻYWO. Wtedy jest jasne, które gry są w jakim sporcie. Tutaj są one posortowane na sekcje z wyraźnym tytułem sportu. Jest to konieczne ze względu na sposób, w jaki przedstawili swoją sekcję in-play, aby uniknąć zamieszania. W sumie, to zajmuje trochę przyzwyczaić się do, ale jest wypełniona odpowiednimi statystykami infograficznymi i w grze.
Ogólnie rzecz biorąc, Betclic ma bardzo inne podejście do innych stron. Ma swoje pozytywy i negatywy. Pozytywem jest to, że kiedy w końcu przyzwyczaisz się do układu, to rzeczywiście ma sens. Wszystko jest łatwe do znalezienia, a rynki są jasne, aby zobaczyć. Na początku trudno jednak zrozumieć, co mogłoby zniechęcić niektórych klientów.
Mogą być one przyzwyczajone do” tradycyjnego ” układu zakładów NA ŻYWO, ale zamiast tego są witane z niektórych wątpliwie zaprojektowane in-play boxes. Podoba nam się, że Betclic starał się różnić od konkurencji, ale wolelibyśmy bardziej czytelny format zakładów NA ŻYWO. Sprawdź 10Bet lub Bethard dla tradycyjnego układu listy zakładów w grze.

Rynki Zakładów Wzajemnych

Betclic oferuje ponad 20 różnych sportów do wyboru. Różni się od najbardziej popularnych, takich jak piłka nożna. Do mniej popularnych jak Futsal. Zapewniają one przyzwoitą ilość rynków do wyboru. W sobotę może być aż 10.000 różnych zakładów w ofercie. To nie jest tak wiele, jak niektórzy inni konkurenci, ale nadal, zapewniają szeroki wybór przy wyborze zakładu.
Skupiając się na rynku piłkarskim. Do wyboru jest ponad 150 różnych lig. Jest to ogromny wybór przy wyborze zakładu. Na rynkach zakładów jest też sporo głębokości. Z niektórych gier o ponad 150 różnych rynków przed grą do wyboru. Niestety nie jest to nawet w całej lidze z niektórych mając zaledwie 16 rynków przed grą. Chcielibyśmy, aby “mniejsze” gry mają większą głębię, ale ogólnie jest to zadowalające.
Gdzie Betclic naprawdę świeci jest ich” Colossus ” cecha. Na tym jedynym w swoim rodzaju rynku, Możesz wygrać niesamowite jackpoty od normalnych do twardych acca ‘ s. Jeśli postawiłeś £2 na 5 team acca na jakiejkolwiek innej stronie, nie zbliżysz się nawet do wygrania ich jackpota w wysokości £5000.

Zakłady Na Żywo

Jak już wspomniano, format zakładów NA ŻYWO jest bardzo wyjątkowy. Czasami trudno to zrozumieć, ale przy wyborze i wniesieniu zakładu proces ten jest bardzo wygodny. Dodatkowo, podczas zakładów NA ŻYWO kursy zmieniają się aż do 90.minuty.
Istnieje kalendarz, który da ci pojęcie, jakie gry będą następne. Podobnie, gry, które są na wkrótce, pojawiają się na prawo od gier na żywo w kolejności czasu rozpoczęcia. Aby pomóc Ci wiedzieć, gry mają odliczanie, które jest przydatna funkcja.

Zakłady Mobilne

Betclic ma świetną stronę mobilną, ale aplikacja wymaga sporej ilości pracy. Jest powolny i ma zupełnie inny układ niż wszystkie inne konstrukcje. Jeśli chcesz używać Betclic bonus na swoich urządzeniach, nie zalecamy pobierania ich aplikacji. Ale ich mobilna strona jest świetna i oczywiście za darmo do wykorzystania na wszystkich urządzeniach.
Betclic ma unikalny układ i design, delikatnie mówiąc. Używa pudełek zamiast formatu listy do organizacji swoich imprez i sportów. Łatwiej go zobaczyć niż próbować wyjaśnić, jak wygląda, ale, to jest raczej clunky i trudne do zrozumienia na pulpicie.
Jednak to rzeczywiście działa naprawdę dobrze na ich mobilnej stronie schodząc w jednej kolumnie. Zamiast rzędu 6 pudełek razem na ich stronie pulpitu, które mogą być dość trudne do odczytania lub nawet zrozumieć.
Na swojej mobilnej stronie znajdziesz mnóstwo świetnych szybkich linków, które pomogą Ci szybciej znaleźć wydarzenie. Betclic organizuje treści według ich ” top ” lub najbardziej popularnych wydarzeń. Możesz zobaczyć ich najlepsze konkursy, najlepsze sporty lub Najlepsze zakłady dnia w celu szybszego wyboru zakładów.
Ale, jeśli szukasz bardziej niejasne wydarzenie, po prostu przewiń w dół na zakładce sport, aby zobaczyć ich pełną listę A-Z sportowych. Lub, jeśli chcesz postawić w-play głowę do ich” teraz ” zakład i można zobaczyć wszystkie wydarzenia na żywo w tym czasie. Tutaj można również filtrować według daty, sportu lub czy można wypłacić lub korzystać z funkcji multi plus.
Aby znaleźć swoją obsługę klienta na stronie mobilnej, Przejdź do góry po prawej stronie, gdzie chcesz się zalogować, a tuż poniżej znajdziesz ich obsługę klienta.

Obsługa Klienta

Betclic oferuje fantastyczną obsługę klienta, oferując kilka różnych form kontaktu. Klienci mogą znaleźć sekcję “Pomoc” w prawym górnym rogu. Chcielibyśmy zobaczyć obsługę klienta oferującą 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu z ich czatem na żywo, Istnieją również recenzje Betclic.

  • Live Chat – 10:00 – 00:00
  • Sekcja FAQ
  • Wsparcie Przez E-Mail-24/7

Betclic Conclusion

Podsumowując, Betclic jest bardzo imponujący. Zapewniają one unikalną witrynę zawierającą wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe na całym świecie. Ich jedyna w swoim rodzaju funkcja Colossus jest niesamowite, co daje szansę na dużą wygraną.
Dostosowanie rynku zakładów Na zywo, aby wszystko było jaśniejsze byłoby plusem. Jednak, gdy już przyzwyczaisz się do projektowania nie ma problemu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *